Sukces recytatorek

Sukces recytatorek
2018-05-22

18 maja, w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu odbył się Finał XXXIV Miejskiego Konkursu Recytatorskiego „Wiersze, które lubimy”. W konkursie brała udział młodzież z różnych miejscowości. Mieszkanki Osieka nad Wisłą: Martyna Foksińska oraz Zuzanna Mytlewska reprezentowały Szkołę Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi w Obrowie. W marcu odbył się pierwszy etap konkursu,   w którym dziewczęta zakwalifikowały się do finału. Brały też udział w konsultacjach, prowadzonych przez p. Lucynę Sowińską. Uczennice zdobyły:

 

Martyna Foksińska – WYRÓŻNIENIE

Zuzanna Mytlewska – II MIEJSCE

 

 Wspomnę, że w finale wzięła udział również mieszkanka naszej gminy z Dobrzejewic, Patrycja Podgórska, która reprezentowała Zespół Szkół w Dobrzejewicach. Została przygotowana przez swoją mamę, Małgorzatę Podgórską.

 

 Patrycja zdobyła III MIEJSCE

 

Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

 

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.