Sukces dzieci z gminy Obrowo

Sukces dzieci z gminy Obrowo
2017-06-14

Dnia, 7 czerwca 207r. w świetlicy wiejskiej w Krobi, odbył się finał POWIATOWEGO KONKURSU NA INTERPRETACJĘ WIERSZA, pt. „Zapraszamy do zwierzyńca” organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Juliana Prejsa w Chełmży oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubiczu Dolnym. Wzięły w nim udział dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej.

Naszą gminę reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą. Usłyszeliśmy wiele wspaniałych interpretacji. Mimo dużej konkurencji naszym dzieciom udało się zdobyć miejsca na podium:

I MIEJSCE: ZOFIA PRUS, wiersz, pt. „Biedronka” T. Nowaczyka

III MIEJSCE: ALICJA WOŹNY, wiersz, pt. „ Świerszcz” M. Konopnickiej

III MIEJSCE: JAN MYTLEWSKI, wiersz, pt. „Jajko” J. Brzechwy

Serdecznie dziękuję Pani Marzenie Stanczewskiej- Wojciechowskiej za zaproszenie, Wójtowi Gminy Obrowo, Andrzejowi Wieczyńskiemu za transport oraz Annie Prus za pomoc.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.