Podpisanie umowy

Podpisanie umowy
2018-03-21

W dniu 19.03.2018r. w Urzędzie gminy w Obrowie została podpisana  umowa na „Rozbudowę wodociągu Brzozówka – Głogowo wraz z pompownią wody”, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w wyznaczonym terminie złożono dwie oferty. W wyniku badania i oceny złożonych ofert jako najkorzystniejszą do realizacji zamówienia,  została wybrana oferta Firmy Handlowo -Usługowo - Produkcyjnej „ARIS”, Grzegorz 8, 87-140 Chełmża.

Wartość brutto umowy wynosi: 182.901,00 zł. Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy ustala się na dzień 15.05.2018 roku.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.