Odbiór robót drogowych

Odbiór robót drogowych
2017-11-08

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego, inspektorem nadzoru i przedstawicielami firmy SKANSKA S.A. dokonaliśmy końcowego odbioru robót drogowych związanych z „ Przebudową drogi powiatowej nr 2041 Brzozówka- Szembekowo-Łążynek w  k 0+000+4+757. W trakcie odbioru stwierdzono brak odwodnienia po stronie lewej na wysokości chodnika przed łukiem w prawo w km ok. 2+200. Na prośbę  Pana Wójta SKANSKA zobowiązała się do wykonania przecisku pod drogą. Całkowity koszt tego zadania to 2.618.880,97 zł. Gmina Obrowo dołoży do tej inwestycji z własnego budżetu kwotę 677.002,86 zł. Ze swej strony serdecznie dziękujemy Panu Staroście Mirosławowi Graczykowi, Członkowi Zarządu Powiatu Toruńskiego Wiesławowi Kazanieckiemu ( osoba odpowiedzialna za realizację tej inwestycji), Radzie Powiatu Toruńskiego , Dyrektorowi i wszystkim pracownikom Zarządu Dróg w Toruniu, Inspektorowi Nadzoru oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wykonania tak długo oczekiwanej inwestycji dla mieszkańców Gminy Obrowo.

Dokonano także odbioru chodnika w Łążynie II w kierunku cmentarza. Poprawi to bezpieczeństwo poruszających się na drodze, szczególnie w Dniu Święta Zmarłych.. Całkowity koszt tej inwestycji to 73.086,72 zł.,a Gmina Obrowo dołożyła ze swojego  budżetu kwotę 30034,69 zł.

 

Z wyrazami szacunku   

Wójt Gminy Obrowo Andrzej Wieczyński

Sekretarz Gminy Obrowo Mirosława Kłosińska
Protokoły odbioru

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.