Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach

Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach
2016-09-20

Polski Związek Szachowy we współpracy ze stowarzyszeniem – Towarzystwem Edukacyjno –Sportowym „Solvitur Ambulando” oraz Stowarzyszeniem Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej organizuje Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich i błyskawicznych. Patronat nad turniejem objęła Prezes Rady Ministrów – Pani Beata Szydło. Jednym z członków Komitetu Honorowego turnieju jest Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji – Pan Mariusz Błaszczak.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 9-10 grudnia 2016 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju. Pierwszy dzień zawodów to zmagania w szachach błyskawicznych. Następnego dnia do rywalizacji przystąpią zawodnicy w szachach szybkich. Szczegółowy harmonogram, formularz rejestracyjny oraz regulamin Mistrzostw znaleźć można na stronie internetowej wydarzenia – http://www.mpap.pzszach.pl.

Wydarzenie stanowi kontynuację i rozwinięcie zeszłorocznego czempionatu administracji rządowej. W tym roku do rywalizacji przystąpią reprezentanci całej administracji publicznej, w tym także przedstawiciele samorządów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.