Informacja dla rodziców

Informacja dla rodziców
2017-08-25

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 jest 4 września 2017 roku.

W związku z rozbudową Szkoły Podstawowej w Osieku – przedszkole nie będzie mogło od września 2017 roku korzystać z sal w budynku szkolnym. W  związku z powyższym od 4 września wszystkie dzieci będą przebywały wyłącznie w budynku przedszkolnym. Grupy będą łączone.

Zwracamy się do Państwa – Rodziców naszych wychowanków z ogromną prośbą o wyrozumiałość i elastyczność. Wkrótce przeniesiemy się do nowego budynku przedszkolnego i wszyscy będziemy przebywać w komfortowych warunkach.  Sytuacja, z którą przyjdzie nam się zmierzyć jest trudna dla Państwa, ale i dla nas jako pracowników.

Bardzo prosimy, aby we wrześniu do przedszkola uczęszczały wyłącznie dzieci, którym rodzice nie będą mogli zapewnić opieki.

Prośba jest umotywowana wyłącznie względami organizacyjnymi.

Jeżeli sytuacja się zmieni będziemy o tym Państwa informować niezwłocznie i na bieżąco.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Zespołu Szkół -

Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.