Gala Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza

Gala Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza
2018-06-27

20 czerwca w pięknej architekturze krajobrazu na zamku w Gniewie odbyła się Gala Konkursu „Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza 2018”.  W tym roku przewodnim hasłem uroczystości było: „23-lata na fali w stronę słońca”. To przedsięwzięcie wyłaniające co roku znaczące dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. W tegorocznej gali uczestniczyło blisko 180 gości. Tym bardziej, niezmiernie miło jest nam poinformować, iż gminę Obrowo uhonorowano tytułem „Złoty HIT 2018” za przykładną i wzorową współpracę samorządu gminnego z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej poprzez finansowanie zakupu sprzętu, modernizację oraz rozbudowę remiz strażackich. Podczas uroczystej gali na zamkowym dziedzińcu w Gniewie, wyróżnienie przekazano na ręce Pani Sekretarz Mirosławy Kłosińskiej.

Imprezę swoim występem uświetniła piosenkarka Wanda Kwietniewska, która „oderwała” od stołów i „rozruszała” całe zgromadzone towarzystwo. Kapituły stwierdziły, że wszystkie zaprezentowane dokonania zasługują na wzorowanie się innych podmiotów, a przyznane im tytuły HIT stanowią potwierdzenie ich rangi.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.