DNI MŁODZIEŻY – HARTOWIEC 2017r.

DNI MŁODZIEŻY – HARTOWIEC 2017r.
2017-08-02

W dniach 20-23.07.2017r. młodzież naszej gminy uczestniczyła w DIECEZJALNYCH DNIACH MŁODZIEŻY w Hartowcu k. Lubawy. Pojechali młodzi z parafii w Osieku nad Wisłą, Głogowa, Dobrzejewic oraz podopieczny „MŁODEGO LASU”.

Na spotkanie przybyło 400 osób z różnych miejscowości. Był to wspaniale przeżyty czas. Z uczestników tryskała pozytywna energia. Serce się radowało, widząc „kwiat polskiej młodzieży” wspólnie modlącej się, tańczącej i śpiewającej. Dzięki pracy cudownych wolontariuszy wszystko było zorganizowane perfekcyjnie. Lokalna społeczność gościła uczestników DDM w domach, szkołach i remizach. Usłyszeliśmy wspaniałe świadectwa i konferencje. Odbyły się też dwa koncerty. Wystąpili: „Siewcy Lednicy” oraz „Tau”. Młodzież nagrywała również teledysk z Dobromirem MAK –MAKOWSKIM. Premiera przewidziana jest w pierwszej połowie sierpnia. Niesamowitym przeżyciem było wieczorne wyjście z pochodniami – EXODUS, które zakończyło się Eucharystią o północy.

Pragnę serdecznie podziękować organizatorom DDM oraz wspaniałej młodzieży za niesamowite przeżycia!

Słowa wdzięczności kieruję również do Pana Wójta Gminy Obrowo, Andrzeja Wieczyńskiego oraz Pani Sekretarz, Mirosławy Kłosińskiej, za zapewnienie transportu w obie strony dla naszej młodzieży, Panu Sławkowi za miłą współpracę, Panu Wieśkowi za cierpliwość i szczęśliwe dowiezienie nas na miejsce. Dziękuję również Panu Jackowi za pomoc.

Ewelina Mytlewska
 

fot. Jacek Melerski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.